بهترین های Foursquare بر مبنای 3 میلیارد check in کاربران

اپلیکیشن Foursquare  را که در موبایل خود نصب دارید(نگران نباشید نداشتید لینک دانلود در انتهای پست هست)برنامه ای که با آن می توانید مکان های جالب دور و برتان را به راحتی پیدا کنید البته توی کشور و شهرهایی که استفاده کننده زیادی دارد. از کارهایی که می توانید در آن مکان انجام دهید غذاهایی که بخورید هتل ها  و جاهای دیدنی و بسیاری موارد دیگر.

برای اینکه بگید الان کجا هستید توی فوراسکوئر چک این می کنید (check in) . هم دوستان شما در هر کجا باشند می توانند در صفحه استریم اصلی خود این حضور شما را ببینید و هم کسانی که دور بر شما باشند در صفحه nearby. همچنین می توانید مکان های مورد نظرتان را اگر در فورسکوئر قبلا اضافه نشدند اضافه کنید. در مورد آن مکان هم می توانید نظر خودتان رو بنویسید و جدیدا هم میتوانید به آن مکان امتیاز هم بدهید .همجنین می توانید عکسی هم از آنجا بگذارید. برای هر فعالیت که در این برنامه داشته باشید به شما امتیاز متفاوتی تعلق می گیرد.

حالا بعد از توضیحات مقدماتی بریم سر اصل خبر و حواشی اون . بیش از 3 میلیارد چک این در Foursquare ثبت شده است . حالا می توانید در اقدامی جدید از این برنامه بهترین ها در هر شهر را در هر موضوع به راحتی پیدا کنید.(البته فعلا در 30 شهر آمریکا).

 

مثلا براحتی می توانید بهترین رستوارن سانفرانسیسکو را پیدا کنید. در این صفحه می توانید بهترین ها را ببینید توضیحات بیشتر در این باره در وبلاگ فوراسکوئر بیان شده است . تعداد کاربران فعلی این برنامه 30 میلیون کاربر می باشد.

براحتی می توانید توی هر شهر مشاهده کنید که به چه لحاظ یکتا است ساندویچ های مخصوص یا غذاهای دریایی عالی یا غذاهای گیاهی و …

فور اسکوئر به برگزیدگان هر زمینه پیشنهاد داده که این تصویر را در سایت خود برای تبلیغ کارشان بگذارند (بالاخره به دید مشتریان اینا جزو بهترین ها بودند)

فکر کنم از سال آینده رقابت جالبی بین رستوران دارها و هتل دارها و  .. باشه تا بتونند جزو لیست ده تایی شهرشان در فور اسکوئر باشند. اگه دیدید در آینده تابلویی در رستورانها بود که به شما توصیه می کرد عکس غذایتان را در فوراسکوئر برای دوستانتان شیر کنید تعجب نکنید . یا شایدم  در ازای check in شما به شما تخفیف هم دادند.

می توانید اپلیکیشن فوراسکوئر را برای اندروید و ای او اس نصب کنید . نکته اینکه کاربرانی ایرانی فقط از طریق کافه بازار بالای 100 هزار دانلود این برنامه را ثبت کرده اند .

 

 

 

 

  • صابر طباطبائی یزدی

    وای این به درد پایان نامه دانشجوهای رشته های جهانگردی و هتلداری و اینا میخوره