سرگئی برین با عینک واقعیت افزوده گوگل در متروی نیویورک

 

سرگئی برین  یه بازیگر یا خواننده معروف نیست ،  و احتمالا مثل تام کروز برای مردم قابل تشخیص نباشد . مگر اینکه شما یک خوره اینترنت یا جزو علاقه مندان به واقعیت افزوده باشید، مثل نوح زرکین .

زرکین ، که روزهایش را  با سرو کله زدن با تکنولوژی می گذراند، به طور تصادفی موسس شرکت گوگل را در متروی نیویورک مشاهده کرد، در حالی که پروژه جدیدی و نوآورانه گوگل یعنی گوگل گلاس (عینک واقعیت افزوده ) را بر چشم داشت .  لینک توییت نوح زرکین

زرکین گفته که مکالمه کوتاهی با قدرتمند ترین مرد دنیا در مترو نیویورک  داشته است . صرف نظر از گفته زرکین این مرد جزو میلیاردرهای دنیا هست .  او با ۱۸ میلیارد دلار سرمایه ۲۴ امین ثروتمند دنیا هست ، و با داشتن یک جت بویینگ ۷۶۷ هنوز ظاهرا مثل باقی مردم نیویورک از مترو برای رفت و آمد استفاده می کند. با ژاکتی ساده و کلاهی بر سر . چیزی که آن را توی پوشش متفاوت از باقی می کند همان عینک گوگل است .

پروژه عینک گوگل که صفحه گوگل پلاس آن در دو ماه گذشته به روز نشده است ، بهترین احتراع سال ۲۰۱۲ بود ولی برای استفاده گسترده از آن احتمالا باید تا سال ۲۰۱۴ صبر کنیم .

در هر حال، شاید باقی ثروتمندان و مولتی میلیاردرها از برین یاد بگیرن و از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند .

(+)

  • http://mesbahsoft.com/saber صابر

    یاد بده این اخبار و لینکارو از کجا پیدا می کنی؟ مثلا بیست تا مقاله وبگردی1 تا وبگردی20. چیزایی که واسه تو بدیهیه واسه ما بدیهی نیستا حسین!